منو

درباره ما

ترمه حسینی یزد با نزدیک به نیم قرن فعالیت در امر طراحی و نقشه زنی و قریب به دو دهه سابقه در تولید ترمه ، به عنوان بزرگترین مجموعه تولید ترمه در ایران، دست دوستی و همکاری شما را به گرمی می فشارد و امید است بتوانیم به یاری خدا از همکاری شما بهره مند شویم.

به استحضار می رساند ترمه حسینی یزد به پشتوانه تجربه متولیان خود و نیز بهره مندی از فناوری و تکنولوژی مدرن در طول یک دهه توانسته است به گسترده ترین مجموعه تولید و ارائه ترمه در کشور ایران تبدیل گردد و هم اکنون با افزون بر یکصد نمایندگی در استان ها و شهرهای مختلف، مرغوب ترین و زیبا ترین ترمه ها در طرح ها و رنگ های متنوع را به مردم هنردوست و مشکل پسند عرضه می نماید.

لازم به ذکر است ترمه معمولاً به دو صورت پارچه و نیز پنل های آماده به بازار عرضه می شود که ترمه حسینی با امکان تولید ترمه در صدها طرح و هزاران رنگ، سلایق مختلف مشتریان خود را تأمین می نماید. پارچه ها و پنل های تولیدی ترمه حسینی یزد در سایز های متفاوت جهت استفاده های مختلف مانند رومیزی، روتختی، سجاده و جانماز، پرده، رومبلی و امثالهم کاربرد دارد. همچنین از پارچه ترمه جهت تولید محصولات جانبی مانند کیف، کفش، جعبه جواهرات، شال، لباس، تابلو و … استفاده میشود

Yazd Hosseinitermeh, is the largest Termeh production complex in Iran, with nearly half a century of activity in design and drawing and almost two decades of experience in termeh production. Termeh is usually extended in both cloth and ready-made panels. With the possibility of producing termeh in hundreds of designs and thousands of colors, Hosseinitermeh meets the different tastes of its customers. The products of Yazd Hosseinitermeh are used in different sizes for different uses, such as tablecloths, bedspreads, prayer mats, curtains, sofa covers and the like. Termeh is also used to produce side products such as bags, shoes, jewelry boxes, scarves, clothes, pictures, etc.

کالاهایی که به تازگی دیده‌اید !
فیلتر بر اساس شهر محصول
فروشگاه اینترنتی ترمه حسینی یزد
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
فروشگاه اینترنتی ترمه حسینی یزد